Er du aktiv med hunden din i lydighet, rallylydighet eller kreativ lydighet, eller har dere gjennomført bruksprøver i blodspor eller andre hundesporter? Send inn resultatene! Det er så fint å viser at vi bruker hundene i ulike aktiviteter. Er du i tvil, så send inn resultater uansett. Har dere mange resultater, så send inn de 3 beste.

For å finne resultatene på Dogweb og regne dem ut, trenger vi eiers navn og hundens navn og registreringsnummer. Eier må være medlem av Norsk Lapphundklubb, og hunden en av klubbens tre raser.

Det samme gjelder dere som er aktive i agility. Send inn hundens registrerte navn og registreringsnummer sammen med ditt eget navn. Vi bruker agilityDB sin side til å lage lista, men send inn resultater sammen med påmeldinga i fall hunden ikke er lagt inn på www.agilitydb.no

Opplysningene sendes til bruks-aktivitet@norsklapphundklubb.no

Frist: 8. januar 2023